КОНСАЛТИНГ МЕДІА ГРУП
MEDIA etc.
Консалтинг (англ. consulting — консультування) — діяльність з консультування керівників, управлінців з широкого кола питань у сфері фінансової, комерційної, юридичної, технологічної, технічної, експертної діяльності. Мета консалтингу — допомогти системі управління (менеджменту) в досягненні заявлених цілей.
Навіть найкраща у світі технологія не працюватиме без професійних та здібних людей. Ми постійно шукаємо тих, хто має самостійне мислення та здібності до вирішення проблем, що б вирішити виклики лідерства сьогодні та завтра
Широкий спектр послуг та наша здатність надавати індивідуальні та безпроблемні консультаційні послуги, як окремі, так і інтегровані, робить нас унікальними
Стратегії повинні бути інноваційними та упорядкованими, адже жодна з кампаній не є абсолютно однаковою
Ми допомагаємо нашим клієнтам виявляти політичні ризики та можливості, готуємо їх до участі в процесі розробки кампанії, а потім допомагаємо їм активно її реалізовувати. Консультативні заходи зосереджені на тому, щоб допомогти клієнтам передбачити та зменшити ризики, пов'язані з участю у політичній кампанії

Як публічне обличчя Вашої організації чи кампанії, Ваші кандидати матимуть більший вплив на сприйняття громадськості. Наша команда може допомогти пов'язати Ваших штабістів та волонтерів з необхідними навчальними ресурсами, щоб вони завжди були компетентними під час роботи з друкованими, телевізійними та інтернет-засобами масової інформації, що забезпечуватиме охоплення широкої громадськості.
Важливою частиною будь-якої стратегії адвокації є комунікація. Наша команда працює з особами та організаціями , щоб запезпечити охоплення ЗМІ - від друкованих до трансляції по радіо, ТБ та інтернету. Маючи розроблені шаблони прес-релізів, рекомендації та поради щодо того, як розмістити матеріали у ЗМІ, особи або організаці не лише отримують позитивну увагу для своїх структур, але й отримують інструменти та навички, щоб допомогти їм у майбутніх проектах.
УВАГА
Сучасні політичні кампанії споживають та створюють цілі масиви даних. Розуміння, що робити з усією цією інформацію та як її обробити, стає все складнішим. Наша команда допоможе кампаніям по всій країні осмислити дані свого електорату, визначивши частини населення, які потребують першочергової уваги - тих потенційних виборців, на яких найкраще першочергово сконцентрувати свою увагу, щоб переконати їх та мобілізувати.
Завдяки цьому
ваша кампанія проводитиметься з точною та раціональною стратегією передачі й використання даних. Адже ефективне націлювання є одним з найважливіших елементів виграшної кампанї.
Ми можемо
створити для наших клієнтв успішні веб-сайти та онлайн-стратегії. Наша команда здатна створити присутність в Інтернеті з нуля або працювати над інтеграцією існуючої технологї та постачальників у комплексний пакет, який допоможе вам охопити мережу. Ми маємо досвід роботи з різноманітними системами управління контентом включно із соцмережами.
Цифрова стратегія
починаючи з соціальних медіа, реклами в Інтернет, збору коштів та залучення електронної пошти, є критичною для будь-якої кампанії. Ми допоможемо вам скласти необхіднихй перелік, активувати та мобілізувати прихильників й поширити ключові «меседжи» в Інтернет. Наша команда використовує силу реклами, щоб розповісти унікальні історії наших кандидатів та виграти виборчі кампанії.
ПОЛІТИКИ СТВОРЮЮТЬ ЯК РИЗИКИ
так і можливості для кампанії. Ми гарантуємо, що можемо ефективно планувати стратегію, відстежуючи політичний дискурс усіх відповідних установ та зацікавлених сторін, надаючи аналіз та рекомендації щодо ключових подій. Ми маємо великий досвід об'єднання декількох організацій та зацікавлених сторін для проведення спільної кампанії в різних каналах комунікації.
Багато політичних дебатів сьогодні відбуваються на державному чи місцевому рівні. Ми можемо допомогти нашим клієнтам презентувати та фахово відстоювати свою публічну позицію у дебатах та дискусіях різних рівнів. Навчаємо навичкам лідерства, спілкування, переговорів та ораторства, а також обов'язкового розуміння того, як працює політик у складних умовах. Ми працюємо з вашою кампанією, щоб скласти стратегію для передвиборчих перегонів, творчо упакувати історію та «меседжи», а потім ефективно доставити їх цільовим виборцям та особам, які приймають рішення. З моменту запуску до Дня виборів наша рекламна команда, цифрові стратеги та консультанти надають детальну увагу, супровід вашим потребам.
Послуги
Розробка стратегії виборчої кампанії
Створення публічного образу кандидата
Юридична підтримка в період виборчих перегонів
Написання програмних документів кандидата ключових «меседжів» кампанії
Формування графіку проведення кампанії з «дедлайнами» та відповідальними особами
Розміщення плакатів чи листівок
Спілкування з пішоходами на вулиці або ходіння «від дверей до дверей» або формат «креативного десанту»
Маркетинг по електронній пошті
Інтернет-опитування
Створення та забезпечення функціонування громадських приймалень кандидата
Розробка зовнішньої реклами
Створення лояльного складу експертів/фахівців, створення експертних довідок, аналітичних записок, виступів, досліджень, написання коментарів, статей, блогів з узгодженої тематики
Залучення до кампанй «VIP-агітаторв» (лідери громадської думки у сфері політики, спорту, медіа, економіки, права, кіно, освіти, шоу-бізнесу, блогерства)
Ведення аккаунтів або сторінок кандидата в соціальних мережах
Організація та проведення масових заходів у форматі прес-конференцій, форумів, «круглих столів», дебатів, нетворкінгів, презентацій
Підбір персоналу на посади у передвиборчому штабі кандидата, агітаторів, довірених осіб, спостерігачів та членів виборчих комісій
Висування «технічних» кандидатів, аналіз та аудит перебігу виборчої кампанї
Навчання кандидата та представників його команди
Є запитання?
Залишайте заявку і ми Вам перетелефонуємо!
Made on
Tilda